Revolver SPA CP300 Defender .50 11J

  • Výrobní číslo: 4578
  • Výrobce: SPA
Všechno zboží
T4E

Nový účinný způsob osobní obrany a majetku střelbou gumovými kuličkami kalibru .50.

Kalibr .50

Kalibr .50 (12.7mm) je ideálním kompromisem mezi praktičností a účinností. Nabízí vhodné vlastnosti pro sebeobranu, jelikož projektil může být těžší a větší. Jedná se navíc o velmi rozšířený kalibr, takže je pro něj dostupných mnoho druhů střeliva.

Defender potěší kovovou spouští s příjemným chodem a spolehlivou manuální pojistkou ve spoušti, kterou známe z jiných modelů od značky SPA. Použitý typ věnečkového zásobníku patří mezi nejspolehlivější ve své kategorii, jelikož zde není žádný podavač ani pružina. Zásobník lze navíc použít pro střelivo s asymetrickým tvarem, například Precision. Pro sebeobranu je nejvhodnější kombinace několika projektilů v zásobníku - například gumovo-kovových a s pepřovou náplní.

Výkonová verze do 11J až 135 m/s.

Vnitřní konstrukce zbraně je tvořena kovovým rámem, který je následně pokryt polymerem, aby byla vzhledem ke značným rozměrům zachována nízká hmotnost. 

Technika zbraně je navržena pro co nejjednodušší obsluhu a využívá osvědčené řešení, aby byla zaručena co nejvyšší spolehlivost zbraně.

Revolver SPA Defender využívá jako pohon 12g CO2 bombičku, která se vkláda do rukojeti. 

Spoušťový mechanismus má v případě revolveru SPA CP300 Defender režim DAO - Double Action Only. Stačí tedy mačkat spoušť, aby došlo k výstřelu.

Střelivo Rubber Ball se vkládá do samostatného věnečkového zásobníku, který pojme 6 těchto kuliček. K dispozici je několik typů střeliva tohoto kalibru.

Vzduchový revolver SPA Defender nemusí sloužit jen k obranné střelbě. Není sice pro závodní terčovou střelbu, ale dobře si poradí i s plechovkami nebo jinými cvičnými terči.

 

Parametry:
Energie udávaná výrobcemdo 11 J
Systém pohonuCO2
Ráže12,7 mm / .50
Typ střelivaRubberBall
Typ hlavněhladká
Režim střelbysemi-auto
BlowBackne
Typ spouštěDouble Action Only
Pojistka proti výstřeluano
Montážní lišta22 mm
Barvačerná
Materiál pažbyplast
Kapacita zásobníku [ks]6
Úsťová rychlost až [m/s]140
Délka hlavně [mm]138
Celková délka [mm]290
Hmotnost [g]730
Kategorie zbraněkat. D