Brokovnice UMAREX T4E TB 68 16J

  • Výrobní číslo: 8111
  • Výrobce: UMAREX
Výrobci
Všechno zboží
T4E

Nový účinný způsob osobní obrany a majetku střelbou gumovými kuličkami kalibru .68.

Konstrukce je tvořena slitinovým základním rámem, který je až následně pokryt polymerem. Vzhledem k značným rozměrům a masivnosti to jistě příznivě snižuje celkovou hmotnost. Všechny technické řešení Umarex pří výrobě zbraní T4E zvolil proto, aby byly odolné, pokud možno hmotnostně přijatelné a okamžitě k použití v případě potřeby bez zbytečného opotřebovávání systému zbraně.

Brokovnice TB 68 je poháněna bombičkou CO2 12g.  Vkládá se do rukojeti brokovnice. Ve chvíli, kdy je potřeba mít zbraň pod tlakem, stačí narazit uzávěr ve spodní části rukojeti a dojde k natlakování zbraně. Díky tomuto systému nedochází ke zbytečnému opotřebovávání těsnění a ventilu zbraně, které způsobuje neustále nošení zbraně pod tlakem.

Princip systému CO2: Bombička se vloží do zbraně a mechanickým uzavřením se napíchne na trn. Po stisknutí spouště narazí kohout na úderník ventilu a ventil se otevře. Tudy začíná proudit plynný CO2 z bombičky, který vyžene střelu z hlavně.

Jištění proti náhodnému výstřelu tzv. pojistka je umístěna ve spouští brokovnice. Má podobu přepínače ovládaného stisknutím z pravé či levé strany.

Střelivo Rubber Ball se vkládá přmo do těla brokovnice pod hlaveň. Brokovnice HDB pojme až 16 ks střeliva. Otvor pro nabíjení se nachází v předpažbí.

Spoušťový mechanismus má v případě modelu T4E TB 68 režim Double Action Only. Stiskem spouště dochází k nátahu bicího mechanismu a následně k výstřelu. Opakovaným stiskem spouště dojde k dalšímmu výstřelu. Jedná se tedy o Semi Auto střelbu.

Vzduchová brokovnice Umarex T4E TB 68 nemusí sloužit jen k obranné střelbě. Není sice pro závodní terčovou střelbu, ale dobře si poradí i s plechovkami nebo jinými cvičnými terči.

S mířením Vás zde pomůžou pevná mířidla doplněná o montážní lištu. Tu najdeme shora pro případnou montáž kolimátoru či optiky.

PARAMETRY:

Energie udávaná výrobcemdo 16J
Systém pohonuCO2
Ráže17,3mm / .68
Typ střelivaRubberBall, PolyBall, ChalkBall,  MarkingBall, PepperBall, PaintBall
Typ hlavněhaldká
Režim střelbysemi-auto
BlowBackne
Typ spouštěDouble Action Only
Pojistka proti výstřeluano
Montážní lišta22 mm
Barvačerná
Materiál pažbyplast
Kapacita zásobníku [ks]16
Úsťová rychlost až [m/s]100
Délka hlavně [mm]332
Celková délka [mm]638
Hmotnost [g]1600
Kategorie zbraněkat. D