Pistole UMAREX T4E Heckler&Koch SFP9

  • Výrobní číslo: 7940
  • Výrobce: Umarex
Výrobci
Všechno zboží
T4E

Umarex Heckler&Koch SFP9 T4E

Nový účinný způsob osobní obrany a majetku střelbou gumovými kuličkami kalibru .43.

Konstrukce je tvořena kombinací kovového závěru a polymerového rámu . Příznivě to snižuje celkovou hmotnost. Přitom je pistole poměrně masivní.

Pistole Heckler&Koch SFP9 T4E je poháněná CO2 bombičkou 12g vloženou do zásobníku pistole, která současně slouží i pro střelivo Rubber Ball a má kapacitu 8 těchto kuliček. K dispozici je několik typů střeliva tohoto kalibru. V nabídce najdete také Paintball kuličky. Zásobníky do pistole T4E HK SFP9 lze objednat i zvlášť.

Spoušťový mechanismus má v případě pistole T4E Umarex Heckler&Koch SFP9 režim SA - Single Action. Spoušť nenatahuje bicí mechanismus. Má pouze za úkol jej spustit. Spoušť je díky tomu jemnější. Před prvním výstřelem natáhnete závěr zbraně vzad a vypustíte vpřed. Tím se bicí mechanismus natáhne. Po výstřelu dojde k automatickému natažení bicího ústrojí díky systému Blowback. Pro další výstřel tak stačí jen mačkat spoušť. Jako u ostré palné zbraně.

Ve spoušti najdete jištění proti náhodnému výstřelu tzv. jazýčkovou pojistku. Tento typ jištění známe z modelů Glock. Spoušť je potřeba mačkat na střed spolu s jazýčkem spouště, aby se zbraň odjistila a byl možný výstřel.

Vzduchová pistole Umarex Heckler&Koch SFP9 T4E nemusí sloužit jen k obranné střelbě. Není sice pro závodní terčovou střelbu, ale dobře si poradí i s plechovkami nebo jinými cvičnými terči.

Střelivo, příslušenství k provozu a údržbě této zbraně najdete níže pod tímto popisem v sekci doporučujeme dokoupit.

Parametry:

Energie udávaná výrobcemdo 5 J
Systém pohonuCO2
Ráže10,9 mm / .43
Typ střelivaRubberBall
Typ hlavněhladká
Režim střelbysemi-auto
BlowBackano
Typ spouštěSingle Action
Pojistka proti výstřeluano
Montážní lišta22 mm
Barvačerná
Materiál pažbyplast
Kapacita zásobníku [ks]8
Úsťová rychlost až [m/s]115
Délka hlavně [mm]103
Celková délka [mm]190
Hmotnost [g]790
Kategorie zbraněkat. D