Vzduchová puška GAMO WHISPER IGT 4,5mm 305m/s

  • Výrobní číslo: 7785
  • Výrobce: Gamo
Výrobci
Kalibr (ráže)

Gamo Whisper IGT, zlamovací vzduchovka kalibru 4,5mm diabolo, technologie IGT, futuristický design, otevřená polymerová pažba a integrovaný kompenzátor hluku, Full Power verze s výkonem až 24 J.

Plnovýkonová Full Power verze s rychlostí střely až 305 m/s a energií až 24 J. Tyto parametry jsou přímo závislé na typu střeliva. Jedná se o maximální dosažitelné hodnoty.

Ocelová závitovaná hlaveň modelu Gamo Whisper vložená do polymerového pouzdra má délku 450 mm a je zakončená kompenzátorem hluku. Výrobce uvádí účinnost až 52%. Celková délka vzduchovky pak činí 1 170 mm.

Pro snížení hmotnost byla vzduchovka Gamo Whisper IGT vybavena otevřenou futuristickou polymerovou pažbou z tvrzeného ABS. Tento materiál má vysokou odolnost a životnost. Díky otevřené pažbě můžete rukojeť obejmou palcem a mít tak stabilní jistý úchop. Ergonomie pažby a tvar lícnice dovoluje střelbu jak pravákům tak levákům.Gumová bodka na konci pažby tlumí zpětné rázy zbraně.

Díky použití ušlechtilých lehkých materiáluů hmotnost vzduchovky dostahuje pouze 2 600 g.

Mířidla standardu Tru-Glo jsou dobře čitelná i za šera. Muška pevná, hledí plně stavitelné stranově i výškově. Pokud by střelci nestačily tyto mířidla, může vzduchovku osadit optikou či kolimátorem do drážek 11 mm.

Parametry
Energie udávaná výrobcemdo 24 J
Systém pohonuIGT
Ráže4,5 mm / .177
Typ střelivaolověné diabolo
Typ hlavnědrážkovaná
Typ spouštěSingle Action
Montážní lišta11 mm
Barvačerná
Materiál pažbyplast
Kapacita zásobníku [ks]1
Úsťová rychlost až [m/s]305
Délka hlavně [mm]450
Celková délka [mm]1170
Hmotnost [g]2600
Kategorie zbraněkat. D