Termovizní binokulár PULSAR Merger LRF XQ35

  • Výrobní číslo: 8105
  • Výrobce: Pulsar
Výrobci
Všechno zboží
Termovize

Merger LRF má klasický tvar denního dalekohledu. Kompaktní konstrukce zajišťuje dokonalé a pohodlné držení při zachování atraktivní estetiky a ergonomie. Šest funkčních tlačítek je umístěno na vhodném místě a poskytuje rychlý přístup k nejčastěji používaným funkcím.

Merger LRF XQ35 je vybaven vysoce citlivým snímačem Lynred evropské výroby < 25 mK NETD, který kvalitně snímá užitečný signál v obtížných pozorovacích podmínkách, kdy je tepelný kontrast nízký. Nejmenší teplotní rozdíly budou zřetelně viditelné za deště, mlhy a vysoké vzdušné vlhkosti v místě pozorování.

Pomocí nastavení jasu a kontrastu maximalizujte detaily a informativní hodnotu obrazu v konkrétních pozorovacích podmínkách. Funkce Uživatelský režim ukládá zvolená nastavení jasu a kontrastu do paměti zařízení a poskytuje tak optimální kvalitu obrazu pro další použití termokamery okamžitě, bez nutnosti dalších nastavení.

Pozorování ve tmě vyžaduje, abyste byli utajeni a lovená zvěř nebyla na vaši přítomnost upozorněna. Přechod do pohotovostního režimu pomocí funkce vypnutí displeje je obvyklý způsob, jak zabránit podsvícení okulárů. Pro zjednodušení tohoto úkolu má Merger LRF zabudovaný senzor přiblížení. Funguje jako vypínač displeje pro zabránění podsvícení ve tmě. Když se přístroj oddálí od očí, snímač přiblížení vypne oba displeje, a když se přístroj přiblíží, oba displeje se zapnou a nabídnou vynikající kvalitu obrazu.

Merger LRF je navržen pro trvalé, často náročné používání. Těleso z hořčíkové slitiny je lehké a zároveň pevné. Těleso spolehlivě chrání vnitřní součásti termokamery před nárazy, pády, vlhkostí, teplem nebo chladem. Kovové těleso zároveň účinně odvádí teplo z elektroniky a zvyšuje stálost provozu přístroje při dlouhodobém pozorování.

Znalost cílové vzdálenosti je zásadním faktorem pro správné rozhodování. Vestavěný laserový dálkoměr s dosahem až 1 kilometr umožňuje měřit vzdálenosti v režimech jednorázového měření a kontinuálního skenování s přesností ± 1 metr pro rychlé a bezchybné vyhodnocení situace.

Merger LRF je napájen dvěma dobíjecími bateriemi: jedna vestavěná s kapacitou 4 Ah, druhá vyměnitelná s kapacitou 3,2 Ah. Jedno nabití zaručuje výdrž až 11 hodin. Prolis na těle vyměnitelné baterie pro přesné určení správné polohy umožňuje rychlou a jistou výměnu vybité baterie za novou v naprosté tmě po hmatu.

PARAMETRY:

Zvětšení:3-12x
Digitální zvětšení:4
Mikrobolometr:384x288 px
NETD:< 25mK
Rozteč pixelů:17 µm
Vzdálenost měření:1000 m
Dálkoměr:Ano, laserový 905nm
Přesnost měření:1 m
Rozlíšení displeje:1024x768 px
Snímkový kmitočet:50 Hz
Typ displeje:AMOLED HD
Vzdálenost detekce:1350m
Ohnisková vzdálenost:35 mm
Parametry objektivu:F35/1.0
Zorný úhel:18.7x14°
Zorné pole ve 100m:10.7х8 m
Oční reliéf:15mm
Mezioční vzdálenosti:62 – 74 mm
Napájení:3.7V, vnitřní 4Ah, vnější 3.2Ah (Li-ion akumulátory) V
Externí napájení:5V, 9V (USB-C)
Videorekordér:Ano
Velikost paměti:16 Gb
Video/Foto formát:.mp4 /.jpg
Video/Foto rozlíšení:1024x768
Materiál:Hořčíková slitina
Voděodolnost:IPX7
Závit:ano, 1/4""
Provozní teploty:-25 ... +50 °C
Wi-Fi:2.4 / 5 GHz
USB, typ:USB-C
Provozní doba ( při t22°C):11 hod.
Rozměry:181x133x68mm
Hmotnost:0.83 (vč. baterií)kg