Termovize PULSAR Telos XP50

  • Výrobní číslo: 8142
  • Výrobce: Pulsar
Výrobci
Všechno zboží
Termovize

Upgradovatelné zařízení

Součásti a softwarová řešení v technologicky vyspělých odvětvích se každoročně zdokonalují. Termokamera není výjimkou. V průběhu času se mění volby a preference uživatelů. Kromě toho se se zkušenostmi uživatelů vyvinuly jejich vlastní požadavky na schopnosti a provoz zařízení. Termovizní monokuláry Telos jsou konstruovány s ohledem na technologie a potřeby uživatelů. Telos je první řadou termovizních přístrojů na trhu s možností technického upgradu na přání zákazníka. Staňte se majitelem přístroje Telos a získejte možnost jeho flexibilního a přínosného vylepšování po mnoho dalších let. Vybavte jej výkonnou optikou, snímačem a displejem s vyšším rozlišením, výkonnější a funkčnější elektronikou nebo termovizní přístroj vybavte laserovým dálkoměrem a dalšími optickými kanály, abyste měli vždy nejnovější přístroj, ale za pouhé náklady na modernizaci.

Vysoce citlivý termovizní snímač s NETD <18mK zajišťuje ohromující kvalitu termovizního obrazu a dokonalé rozpoznání detailů i v těch nejnáročnějších povětrnostních podmínkách, kdy je tepelný kontrast nízký. I ty nejmenší teplotní rozdíly budou jasně viditelné za deště, mlhy nebo chladného rána, tedy v těch nejnáročnějších podmínkách pro termokameru.
Termokamery Telos byly navrženy pro použití v náročných venkovních podmínkách a v teplotním rozsahu -25 až +40 °C. Zařízení je vodotěsné, pokud je zcela ponořeno do vody. Kompozitní polymerové pouzdro s pogumovaným povrchem má vysoké provozní vlastnosti. Absence vyčnívajících částí v konstrukci, stejně jako anatomicky optimální tvar pouzdra termokamer Telos přispívají k bezpečnosti a pohodlí při dlouhodobém používání.

Zcela nová rychlovýměnná lithium-iontová baterie LPS 7i zaručuje více než 8 hodin provozu. LPS 7i nevyžaduje speciální nabíječky - stačí ji připojit k libovolnému síťovému adaptéru prostřednictvím portu USB typu C a během krátké doby ji nabít pomocí protokolu rychlého nabíjení Power Delivery. Baterie LPS 7i navíc podporuje bezdrátové nabíjení.

TECHNICKÉ PARAMETRY:

Zvětšení:2.5-10x
Digitální zvětšení:4
Mikrobolometr:640x480 px
NETD:< 18mK
Rozteč pixelů:17 µm
Rozlíšení displeje:1024x768 px
Snímkový kmitočet:50 Hz
Typ displeje:AMOLED HD
Vzdálenost detekce:1800m
Ohnisková vzdálenost:50 mm
Parametry objektivu:F50/1.0
Zorný úhel:21.8x16.3°
Zorné pole ve 100m:12.4x9.3 m
Oční reliéf:14mm
Napájení:3.0 – 4.2 V, Li-ion akumulátor LPS 7i 6.4Ah V
Externí napájení:5V, 9V (USB-C)
Videorekordér:Ano
Velikost paměti:64 Gb
Video/Foto formát:.mp4 /.jpg
Video/Foto rozlíšení:1024x768
Voděodolnost:IPX7
Závit:1/4"
Provozní teploty:-25 ... +50 °C
Wi-Fi:2.4 / 5 GHz
USB, typ:USB-C
Provozní doba ( při t22°C):8,5 hod.
Rozměry:238x72x90mm
Hmotnost:0,58 (bez baterií), 0,72 (vč. baterií)kg