Pistole UMAREX T4E Walther PPQM2

  • Výrobní číslo: 4815
  • Výrobce: Umarex
Výrobci
Všechno zboží
T4E

Umarex Walther PPQ M2 T4E

Nový účinný způsob osobní obrany a majetku střelbou gumovými kuličkami kalibru .43.

Konstrukce je tvořena kombinací kovového závěru a polymerového rámu . Příznivě to snižuje celkovou hmotnost. Přitom je pistole poměrně masivní.

Pistole Walther PPQ M2 T4E je poháněná CO2 bombičkou 12g vloženou do zásobníku pistole, která současně slouží i pro střelivo Rubber Ball a má kapacitu 8 těchto kuliček. Zásobníky do pistole T4E PPQ M2 lze objednat i zvlášť. K dispozici je několik typů střeliva tohoto kalibru.

Spoušťový mechanismus má v případě pistole T4E Umarex Walther PPQ M2 režim SA - Single Action. Spoušť nenatahuje bicí mechanismus. Má pouze za úkol jej spustit. Spoušť je díky tomu jemnější. Před prvním výstřelem natáhnete závěr zbraně vzad a vypustíte vpřed. Tím se bicí mechanismus natáhne. Po výstřelu dojde k automatickému natažení bicího ústrojí díky systému Blowback. Pro další výstřel tak stačí jen mačkat spoušť. Jako u ostré palné zbraně.

Ve spoušti najdete jištění proti náhodnému výstřelu tzv. jazýčkovou pojistku. Tento typ jištění známe z modelů Glock. Spoušť je potřeba mačkat na střed spolu s jazýčkem spouště, aby se zbraň odjistila a byl možný výstřel.

Vzduchová pistole Umarex Walther PPQ M2 T4E nemusí sloužit jen k obranné střelbě. Není sice pro závodní terčovou střelbu, ale dobře si poradí i s plechovkami nebo jinými cvičnými terči.

 

Parametry:

Energie udávaná výrobcemdo 5 J
Systém pohonuCO2
Ráže10,9 mm / .43
Typ střelivaRubberBall
Typ hlavněhladká
Režim střelbysemi-auto
BlowBackano
Typ spouštěSingle Action
Pojistka proti výstřeluano
Montážní lišta22 mm
Barvačerná
Materiál pažbyplast
Kapacita zásobníku [ks]8
Úsťová rychlost až [m/s]110
Délka hlavně [mm]102
Celková délka [mm]180
Hmotnost [g]848