Monokulár LEVENHUK Wise Plus 8x42

  • Výrobní číslo: 7792
  • Výrobce: LEVENHUK
Všechno zboží
Monokuláry
Výrobci

Monokulární dalekohled Levenhuk Wise PLUS 8x42 je ideálním dárkem pro každého cestovatele nebo nadšence do pěší turistiky! Zvětšení 8x je dostatečné ke sledování i velmi vzdálených objektů a širokoúhlé zorné pole se ideálně hodí k panoramatickému pozorování v terénu a ke sledování pohybujících se objektů. Objektiv s velkou aperturou poskytuje jasný a živý obraz, a to i za soumraku. Dalekohled je dokonale vodotěsný, proto se nemusíte obávat stříkající vody, deště ani sněhu. Díky svým kompaktním rozměrům se snadno vejde do kapsy. Monokulární dalekohled Levenhuk Wise PLUS 8x42 se stane vaším důvěryhodným společníkem při každém dobrodružství!

Velký objektiv zachytí hodně světla – a to znamená skvělou viditelnost i ve špatných světelných podmínkách. Optika je vyrobena ze skla BaK-4 s několikanásobnou antireflexní vrstvou na všech aktivních plochách, což garantuje výhradně ostrý obraz s věrným vykreslením barev. Plášť je naplněn dusíkem, proto se optické prvky nezamlžují ani za vysoké vlhkosti a náhlých změn teplot.

Konstrukce dalekohledu zajišťuje vysoké pohodlí během pozorování. Okulár je vybaven ergonomickou očnicí z měkké pryže, která účinným způsobem odstiňuje veškeré odlesky z vnějšího prostředí (a lze ji snadno sejmout, pokud ji nepotřebujete). Tento pozorovací dalekohled se vám pohodlně vejde do ruky a navíc je velmi příjemný na dotek. Pohodlné snímatelné poutko lze snadno upravit na velikost vaší ruky. Dalekohled se dodává ve velmi stylové dárkové krabici.

Základní charakteristiky:

  • Optika ze skla špičkové kvality
  • Vícevrstvá povrchová úprava
  • Širokoúhlé zorné pole
  • Vodotěsný
  • Tělo s pryžovým pancéřováním

PARAMETRY:

Zvětšení8x
Průměr objektivu42mm
KonstrukceLineární systém (roof)
Optický hranolBaK4 (korunové sklo s baryem)
Typ antireflexní úpravy optikyVícenásobné antireflexní vrstvy
Šířka zorného pole110m/1000m
Úhel zorného pole (reálný)6,3°
Minimální ostřící vzdálenost4m
Předsunutí výstupní pupily okuláru18mm
Dioptrická korekce± 4 dioptrie
OčnicePevné
Dodáván včetněkrytky, pouzdro, řemen, hadřík
Další vlastnostiVodotěsný, Plnění dusíkem, Odolné proti zamlžování, Pogumovaný povrch
Šířka51mm
Délka160mm
Hmotnost273g