Vzduchová pistole SPA Artemis CP-9M cal.4,5mm

  • Výrobní číslo: 7713
  • Výrobce: Artemis
Kalibr (ráže)

Vzduchová pistole pro sportovní střelbu na terč poháněná plynem CO2 dodávaným z 12g bombičky CO2. Přesná střelba bez zpětného rázu.

Zpracování vzduchovky SPA CP1 je velmi dobré, stejně jako soustřel na terči. Jedná se o plnohodnotnou náhradu za sportovní pistoli LOV21.

Jistotu střelby podtrhuje ergonomicky tvarovaná dřevěná rukojeť s plochou patkou pro ideální úchop obouruč s oporou právě v patce rukojeti. Sportovní rukojeť je vhodná jak pro praváky tak leváky.

Hledí vzduchové pistole SPA CP je plně stavitelné, muška kovová pevná.

Pokud by Vám klasická mířidla nevyhovovala, můžete na pistoli díky drážkám 11mm namontovat zaměřovací doplněk, kolimátor či optiku.

Inovovaná verze s označením 9M - Multi má v obsahu balení jednoranou redukci a zásobník s kapacitou 9 ran. Zásobník lze také dokoupit samostatně v doplňkovém zboží pod tímto popisem. Můžete mít tedy připraveno více nabitých zásobníků střelivem a zaměňovat je během střelby.

O dobrý výsledek na terči se mimo jiné stará drážkovaná hlaveň kalibru 4,5mm, která má v případě modelu SPA Artemis CP1M délku 220 mm. Celková délka vzduchové pistole pak činí 390 mm s hmotností 855 g.

Parametry:
Energie udávaná výrobcemdo 7,5 J
Systém pohonuCO2
Ráže4,5 mm / .177
Typ střelivaolověné diabolo
Typ hlavnědrážkovaná
Režim střelbysemi
BlowBackne
Typ spouštěSingle Action
Pojistka proti výstřeluano
Montážní lišta11 mm
Barvačerná
Materiál pažbydřevo
Kapacita zásobníku [ks]9
Úsťová rychlost až [m/s]160
Délka hlavně [mm]220
Celková délka [mm]390
Hmotnost [g]855
Kategorie zbraněkat. D