Tlumič Freyr Devik Featherweight 88 Rimfire r. 22Lr/.22WMR závit 1/2x20

  • Výrobní číslo: 4278
  • Výrobce: Freyr Devik
Kalibr (ráže)
Kalibr (ráže)
Všechno zboží
Tlumiče
Výrobci

Featherweight 88 je tlumič speciálně navržený pro ráže .22WMR, .22LR.

Přestože jsou naše tlumiče všestranné, mají i své speciality. Můžete si tak vybrat ten nejlepší tlumič pro své potřeby. Naše známá řada Featherweight nabízí tlumiče pro každou příležitost.

Jedinečnou vlastností našich tlumičů Featherweight je, že je lze snadno otevřít bez použití nářadí. To nejen usnadňuje jejich údržbu a čištění, ale umožňuje to i další jedinečné výhody. Například rychlé vychladnutí mezi sériemi na střelnici. Rychlé sušení po střelbě, nebo po lovu v deštivém počasí.

Zásadní význam má také materiál, proto u všech našich tlumičů používáme na jádro a závity titan 5. třídy a na pouzdro, komín přepážky a trubku komínu přepážky vysokopevnostní letecký hliník s tvrdým eloxováním 35 µm. Malorážkové tlumiče jsou vyrobené celé z tvrdě elexovaného leteckého hliníku 6061 T6.

 

Featherweight 88

Má celokovovou konstrukci navrženou a vyrobenou pro dlouhou životnost.
Na celou konstrukci je použit letecký hliník 6061 T6, který je tvrdě eloxován pro maximální odolnost proti opotřebení. Výsledkem je účinná a lehká konstrukce, která sdílí mnoho konstrukčních vlastností našich větších modelů.

 

Průměr: 32,5 mm // Hmotnost: 88 g // Útlum hluku: 35+ dB // Celková délka: 123 mm // Prodloužení hlavně: 113 mm // Jádro: letecký hliník 6061 T6

Závit: 1/2x20