Tlumič AIMSPORT Triton No.5 7,7 mm M17x1

  • Výrobní číslo: 7926
  • Výrobce: Aimsport
Všechno zboží
Tlumiče

Aimsport je největší Švédská společnost zaměřena na výrobu tlumičů a to už od roku 2011. Mají zaregistrováno mnoho unikátních patentů a díky inovacím se dostali mezi nejlepší firmy na světě. Mnoho značek produkuje modely ve velkém, ale Aimsport vytvořil základní řadu pěti tlumičů hluku, které lze kombinovat tak, že si lze vybrat pro jakýkoliv závit i ráži zbraně

Tlumiče na zbraně od výrobce AIMSPORT májí záruku 5 let!! Jsou opravdu spolehlivé a robustní, proto si výrobce může dovolit poskytnout zákazníkům tak dlouhou záruku! Vnitřní části vyrobeny z nerezové oceli a obal z leteckého hliníku.

Tlumiče z oceli byly v minulosti symbolem těžkopádných tlumičů s omezeným počtem výstřelů. S novou řadou Triton to je již minulost, životnost tlumiče je stavěna na 10 000 ran, což je životnost lovecké zbraně.

Tajemství TRITONU je v LE-ventilu (patentovaná technologie) a také spojení přední a zadní části tlumiče který dělá ze dvou částí jednu pevnou expanzní nádobu.

Každý z tlumičů na dlouhé zbraně řady AIMSPORT Triton No. 4.,5.,6. lze rozšroubovat na dvě části přední/zadní. Vybrat si lze tlumič pro správný závit, a pro několik ráží zbraní.

PARAMETRY

Kategorie:Tlumič
Ráže:30-06 Spr., 308 Win., 7,62x39, 7x57, 7x64
Typ závitu:M17x1
Materiál konstrukce:hliník, nerezová ocel
Hmotnost:440
Útlum hluku:32
Délka:25
Šířka:4.9
Záruka:5 let
Zasazení tlumiče:11
Prodloužení hlavně:14