Revolver flobert ALFA STEEL 9961 9mm Flobert 6" černý/dřevo C-1

  • Výrobní číslo: 8000
  • Výrobce: Alfa Proj
Všechno zboží
Flobertky
Výrobci
Kalibr (ráže)

Revolvery ALFA STEEL 9 mm Flobert: Tato řada revolverů představuje inovativní přístup k osobním zbraním. Uživatelé získávají možnost vlastnit kvalitní zbraň s minimálními legislativními požadavky. Výjimečnost těchto revolverů spočívá v kombinaci prvotřídní konstrukce, precizního zpracování a použití prvotřídních materiálů, čímž se vyrovnávají profesionálním služebním, obranným a sportovním zbraním. Důraz je kladen na pečlivou výrobu z kvalitní uhlíkové oceli a dokonalé povrchové úpravy.

Náboje 9 mm Flobert představují vrchol v kategorii Flobertových nábojů. Nabízejí výjimečný výkon a široké spektrum využití, od sebeobrany, přes lov drobné zvěře, až po střeleckou zábavu a sport. Dostupné jsou jak v dlouhém, tak i v krátkém provedení, s různými typy střeliva, od broků po jednotné střely.

Model 9961 s hlavní délkou 6” je vrcholem této řady. Jeho dlouhá hlaveň zajišťuje přesnou střelbu a efektivnější dosah, což ocení střelci v různých disciplínách. Revolver je vybaven stavitelným hledím a výrazně barevně zvýrazněnou muškou pro lepší zaměření.

Spoušťový mechanismus umí pracovat v režimu Single Action i Double Action. Natahování bicího mechanismu spouští v režimu Double Action má dostatečný odpor na to, aby nemusela být použita pojistka. Při střelbě na přesnost je lepší využívat režimu Single Action, kdy je nejprve natažen kohout a následně stačí jen lehce domáčknout spoušť.

Parametry:

Výrobce:Alfa - Proj cz
Ráže:9mm Flobert
Hlaveň:Drážkovaná
Spoušťový mechanismus:Single Action+Double Action
Kapacita válce:6
Délka::293 mm
Délka hlavně:152 mm/6"
Hmotnost:1210 g
Pažbičky:dřevo
Barva:černá
Záruka:24 měsíců
Kategorie zbraně:Kategorie C-I (na ohlášení)

 

Obsah balení:
Revolver ALFA Steel 9961 černá - dřevo ráže 9 mm ME Flobert
2 ks kartáčků na čištění
Návod
Záruční list
Plastový kufřík