Puškohled Kite Optics K6 2,5-15x56I HD

  • Výrobní číslo: 7921
  • Výrobce: Kite Optics
Všechno zboží
Puškohledy
Výrobci

LEHČÍ, CHYTŘEJŠÍ, RYCHLEJŠÍ!

Puškohledy nejnovější generace KITE OPTICS s 6x zoomem mají zcela nový design. Puškohled K6 má nižší hmotnost a nové inteligentní funkce osvětlení. Elegantní a zároveň moderní vzhled tohoto jednoelektronového dalekohledu byl oživen jedním z nejznámějších evropských designových studií.

 

Přístroj kombinuje nejvyšší úroveň propustnosti světla s mimořádným obrazovým výkonem a skvělým faktorem 6x zoomu. Dokonalá shoda mezi vysoce přesnými komponenty a nejmodernějším výrobním a montážním procesem. Ve velkém zorném poli se nachází tenký 4A záměrný kříž s brilantním a ostře osvětleným bodem. Umožňuje nejrychlejší, nejbezpečnější a nejpřesnější získání cíle.

 

K6 je vybavena inteligentními a praktickými funkcemi. Životnost baterie tohoto puškohledu je maximalizována systémem APC (angle power control). Když je vaše zbraň vzpřímená nebo leží na boku, osvětlená tečka automaticky přejde do režimu spánku a znovu se aktivuje, když ji z této polohy sundáte. Má automatické vypnutí časovače (3 hodiny) a také vám řekne, když je baterie vybitá, takže máte čas vzít novou baterii z přihrádky na náhradní baterii a pokračovat v lovu bez jakýchkoli frustrací. Všechny tyto funkce lze deaktivovat, pokud se bez nich chcete obejít.

Zvětšení: 2,5x - 15x
Průměr čočky objektivu:56 mm
Výstupní pupila:11,6 - 3,7 mm
Zorné pole (100m):14,5 - 2,5 m
Zorné pole:8,3 - 1,43 °
Oční reliéf:98 mm
Délka:370 mm
Průměr tubusu:30 mm
Dioptrická korekce:+/- 3
Hmotnost:659 g
Soumrakový faktor:8,5 - 29
1 Klik:1/3 MOA
1 Klik:1 cm
Max. Rozsah nastavení:60 MOA
Max. Rozsah nastavení (100m):1.7 m
Záměrný kříž:4i
Ohnisková rovina:druhá
Funkční teplota:-20C°- +71C°
Propustnost světla:93 %
Osvětlení:Ano
Bez paralaxy:100m
Vodotěsné:Ano
Plněno plynem:Ano
Prostor pro náhradní baterie:Ano
Vypnutí osvětlení časovačem:Ano
Automatické podsvícení APC:Ano
Indikátor slabé baterie:Ano