Puškohled Kite Optics K6 2-12x50I HD

  • Výrobní číslo: 7920
  • Výrobce: Kite Optics
Všechno zboží
Puškohledy
Výrobci

Puškohledy nejnovější generace KITE OPTICS s 6x zoomem mají zcela nový design. Puškohled K6 má nižší hmotnost a nové inteligentní funkce osvětlení. Elegantní a zároveň moderní vzhled tohoto jednoelektronového dalekohledu byl oživen jedním z nejznámějších evropských designových studií.

Přístroj kombinuje nejvyšší úroveň propustnosti světla s mimořádným obrazovým výkonem a skvělým faktorem 6x zoomu. Dokonalá shoda mezi vysoce přesnými komponenty a nejmodernějším výrobním a montážním procesem. Ve velkém zorném poli se nachází tenký 4A záměrný kříž s brilantním a ostře osvětleným bodem. Umožňuje nejrychlejší, nejbezpečnější a nejpřesnější získání cíle.

K6 je vybavena inteligentními a praktickými funkcemi. Životnost baterie tohoto puškohledu je maximalizována systémem APC (angle power control). Když je vaše zbraň vzpřímená nebo leží na boku, osvětlená tečka automaticky přejde do režimu spánku a znovu se aktivuje, když ji z této polohy sundáte. Má automatické vypnutí časovače (3 hodiny) a také vám řekne, když je baterie vybitá, takže máte čas vzít novou baterii z přihrádky na náhradní baterii a pokračovat v lovu bez jakýchkoli frustrací. Všechny tyto funkce lze deaktivovat, pokud se bez nich chcete obejít.

 

Zvětšení:2x - 12x
Průměr čočky objektivu:50 mm
Výstupní pupila:11,6 - 3,7 mm
Zorné pole (100 m):18,7 - 3,2 m
Zorné pole (stupně):10,7 - 0,18 °
Oční reliéf:99 mm
Délka:340 mm
Průměr tubusu:30 mm
Dioptrická korekce:+/- 3
Hmotnost:590 g
Soumrakový faktor:6,8 - 24,5
1 Klik:1/3 MOA
1 Klik:1 cm
Max. Rozsah nastavení:55 MOA
Max. Rozsah nastavení (100m):1,45m
Záměrný kříž:4i
Ohnisková rovina:druhá
Funkční teplota:-20C° - +71C°
Propustnost světla:93 %
Osvětlení:Ano
Bez paralaxy:100m
Vodotěsné:Ano
Plněno plynem:Ano
Prostor pro náhradní baterie:Ano
Vypnutí osvětlení časovačem:Ano
Automatické podsvícení APC:Ano
Indikátor slabé baterie:Ano