Pouzdro KYDEX KT WALKER RH černé samec QLS, Glock 17

  • Výrobní číslo: 4222
  • Výrobce: KYDEX KT
Výrobci

Pouzdra WALKER společnosti Kydex KT pro sportovní i taktickou střelbu jsou konstruována tak, aby při minimálních rozměrech nabízela možnost širokého využití při neskrytém nošení na různých platformách, jsou situována dále od těla a poskytují tak plnohodnotný úchop i při použití s taktickou vestou. Zbraň v pouzdru drží díky samosvorné funkci pouzdra, tuhost svoru a sklon pouzdra lze nastavit. Na pouzdru nejsou použity další pojistné mechanismy. Pouzdra jsou určena k nošení zbraně primárně na středně nízké platformě MID-RIDE a nízké platformě LOW-RIDE, ale lze je použít i na vysoké platformě HI-RIDE nebo případně i na stehenní platformě. Pro uchycení na platformy se používá systém QLS (Quick Locking System).

Kydexová pouzdra WALKER společnosti Kydex KT jsou vyrobena v České republice a jsou navržena tak, aby v nich bylo možno nosit zbraň s kolimátorem, vysokými mířidly, prodlouženou hlavní i s kompenzátorem. Pouzdra jsou vakuově lisována na formách vlastní výroby, vrtána a ořezávána pomocí CNC a poté ručně broušena. U pouzder je použit ½ sewatguard, který oddělí zbraň od oblečení a vede zbraň při zasouvání do pouzdra.

Uchycení pouzder WALKER na nosné platformy se provádí primárně pomocí systému QLS (Quick Locking System), kdy na pouzdru je samec (vidlice) QLS19, na nosném systému je pak uchycena samice QLS22. Sklon pouzdra lze nastavit natočením samce dopředu nebo dozadu. Jako nosný systém se používají ideálně MID-RIDE nebo LOW-RIDE opaskové snížené platformy s elastickým popruhem přes nohu.

Pouzdro pro zbraň Glock 17.