Plynová pistole EKOL JACKAL Dual titan 9mm PA Blanc

  • Výrobní číslo: 7201
  • Výrobce: Ekol
Všechno zboží
Plynovky
Výrobci
Skladová dostupnost
Prodejna Klatovy: 2 ks

2 900,00 Kč

Hlídat cenu

Replika známe pistole Berreta 92. Plynová pistole od výrobce Ekol, který pochází z Turecka. Konstrukce pistole je z celokovu který je zbarvený do niklové barvy. Střenky u této pistole jsou z kvalitního polymeru, samotný povrch střenek je upravený pro lepší úchop i stabilitu. Díky drsnému povrchu střenek pistole nevykluzuje.

Tento model plynové pistole je v automatickém režimu střelby se systémem Single action. Přepínač střelby se nachází v oblasti spouště, díky přepínače lze přepnout režim střelby na jednotlivé výstřely nebo dávky. Kadence u této pistole je 15 ran za necelé dvě sekundy.

Manuální pojistka se nachází v zadní části hlavně vedle kohoutku. Pojistka má dva režimy odjištěno a zajištěno. Použití pistole je velice jednoduché, před prvním výstřelem je nutné natáhnout závěr pistole. Poté se náboje automaticky přesunou do komory. Kapacita zásobníku u této pistole je 15 ran ráže 9 mm. V ústí hlavně se nachází závit určený k montáži nástavce pro pyrotechniku. Plynová pistole Ekol Jackal Dual spadá do kategorie velkých zbraní.

PARAMETRY: 

Typ mechanismu:Single Action
Výrobce:Ekol
Typ zbraně:Pistole
Replika zbraně:Beretta 92
Ráže: 9mm
Typ odfuku: Přední odfuk
Režim střelby:Automatická
Hmotnost:1120 g
Celková délka:215 mm
Výška:137 mm
Barva:Titan
Kapacita zásobníku:15
Pojistka:Ano