Pistole GLOCK 49 FS (MOS) r. 9mm Luger

  • Výrobní číslo: 8216
  • Výrobce: Glock
Všechno zboží
Krátké zbraně
Výrobci
Kalibr (ráže)

G49 MOS je nejnovější zajímavý přírůstek do rodiny pistolí GLOCK. Pistole v ráži 9 mm Luger v konfiguraci MOS, kombinuje závěr modelu STANDARD s rámem modelu COMPACT.

G49 MOS je volbou pro ty, kteří chtějí plný výkon ráže 9 mm Luger, ale zároveň požadují lepší možnost skrytého nošení. Přesně tohle model G49 MOS nabízí, díky kombinaci hlavně a závěru modelu STANDARD a rámu modelu COMPACT.

G49 MOS obsahuje veškeré prvky pistolí GLOCK Gen5, včetně hladšího chodu spouště, vylepšené textury rámu pro jistou manipulaci, vypouštěče zásobníku volitelně vlevo-vpravo, oboustranného záchytu závěru, modulárního systému beavertail backstrap system MBS (systém výměnných hřbetů rámu) pro individuální nastavení, přesná a spolehlivá hlaveň GLOCK (GMB).

G49 MOS – komorovaný v 9 mm Luger a vybavený precizně opracovaným závěrem (s povrchovou úpravou nDLC) konstruovaným pro vaše oblíbené optické zaměřovače.

Pistole GLOCK prošly nejpřísnějšími vojenskými a průmyslovými testy a jsou celosvětově známé pro svou nejmodernější technologii, odolnost, spolehlivost a přesnost. G49 MOS také přesvědčí extrémně nízkou celkovou hmotností a vysokou kapacitou zásobníku. Jednoduše řečeno, GLOCK má další úroveň výkonu pro služební pistole – testované, osvědčené a nesrovnatelné s ostatními.