Fotopast PREDATOR XW CAMO 32GB

  • EAN: 6944053800818
  • Výrobní číslo: 3041
  • Výrobce: Predator X
Všechno zboží
Fotopasti
Výrobci
Skladová dostupnost
Prodejna Klatovy: 1 ks

3 990,00 Kč

Hlídat cenu

Novinka roku 2019 Predator XW v maskovaném provedení s tmavými diodami je modifikací populárního modelu ScoutGuard SG-520. Nejmenší a zároveň vysoce výkonná fotopast s integrovaným 1,44" barevným LCD displejem na přední straně a s nočním neviditelným přísvitem až do vzálenosti 12m. Fotopast s českým menu navíc umožňuje natáčet kvalitní HD videa i se záznamem zvuku.

Model Predator XW nabízí navíc jedinečnou možnost dálkového stahování snímků. Pomocí dálkového ovladače (součástí balení) ze vzdálenosti cca 5m aktivujete WiFi SD kartu (součástí balení 32GB WiFi SD karta) a na vzdálenost cca 10-15m si můžete stáhnout snímky do svého chytrého telefonu nebo tabletu.

Vzhledem k malé velikosti fotopasti nelze samostatně použít pro zabezpečení lanový zámek - tato fotopast nemá integrovaný průvlak (součástí balení je pouze textilní pásek). Pokud chcete fotopast zabezpečit proti krádeži a vandalismu, můžete si dokoupit ocelový box. Skrz tento box je pak možné lanový zámek protáhnout a následně fotopast i s boxem připevnit na požadované místo.