Dalekohled MeoPro Optika HD 8x42

  • Výrobní číslo: 7719
  • Výrobce: Meopta
Všechno zboží
Dalekohledy
Výrobci

Řada binokulárních dalekohledů Optika HD od Meopty. Tyto lehké a současně robustní dalekohledy, které jsou k dispozici v provedeních 8x42 HD a 10x42 HD, jsou vybaveny nově konstruovaným pouzdrem ze slitiny hořčíku a hliníku s pogumovaným vnějším povrchem, které je odolné proti nárazům a současně má moderní vzhled.

Technicky vyspělé objektivy, které mají vysoké rozlišení v kombinaci s dielektrickými povlaky pro fázovou korekci, se vyznačují neuvěřitelnou úrovní jasu, vynikající věrností barev, celoplošnou ostrostí a zvýšeným kontrastem. Lovcům poskytují lepší viditelnost i při zhoršených světelných podmínkách.

Otočně nastavitelné očnice binokulárních dalekohledů řady Optika HD jsou vyrobeny z kovu a opatřeny měkkým pogumováním vnějšího povrchu, díky čemuž jsou mimořádně odolné a pohodlně použitelné s minimálním nebezpečím poškození v terénu. Stejně jako všechny binokulární dalekohledy Meopta jsou i dalekohledy řady Optika HD naplněny dusíkem a zcela utěsněny, díky čemž poskytují dokonalou ochranu proti zamlžování a vnikání vlhkosti i při používání v nejnáročnějších podmínkách.

 

 

Parametry produktu:

Hmotnost:0.65 kg
Použití:Turistika, Každodenní použití
Velikost objektivu:42 mm
Zvětšení:8x
Zorné pole (°):7.5
Zorné pole (m/1000m):131
Minimální pozorovací vzdálenost:2,5 m
Interpupilární vzdálenost:56-74 mm
Průměr výstupní pupily:5,2 mm
Vzdálenost výstupní pupily:17 mm
Soumrakový faktor:18.3
Dioptrická korekce:+/- 4 D
Šířka:127 mm
Výška:138 mm
Hloubka:49 mm
Hmotnost (bez krytek a popruhu):699g
Světelná propustnost:88%