Dalekohled Fomei 8x56 LEADER + puškohled Fomei 4-16x56 BEATER II.

  • Výrobní číslo: 21824924
  • Výrobce: Fomei
Všechno zboží
Dalekohledy
Všechno zboží
Puškohledy
Výrobci
Skladová dostupnost
Prodejna Klatovy: 1 ks

10 590,00 Kč

Hlídat cenu

Připravili jsme pro vás zvýhodněnou sadu dalekohledu a puškohledu určenou pro myslivost a lovecké využití. V obou případech se jedná o populární a oblíbené přístroje, které můžete nyní získat za zvýhodněnou cenu. 

Dalekohledy LEADER DCF jsou určeny pro náročné uživatele a profesionály. Povrchová úprava čoček FMC zajišťuje vysokou ostrost a světelnou propustnost dalekohledu. Konstrukce optické soustavy zajišťuje široký úhel zorného pole. Hranoly vyrobené z materiálu BaK4 a vysoká světelnost optiky LEADER umožňuje pozorování i v nejnáročnějších podmínkách. Dalekohled je voděodolný a plněný suchým dusíkem.

Model  Fomei 8x56 Leader je ideální pomocník pro pozorování za zhoršených světelných podmínek s perfektním podáním výstupního obrazu a voděodolným tělem. Optimální dalekohled pro myslivost za dostupnou cenu.

Puškohled  Fomei 4-16x56 Beater II. je vhodný zejména pro večerní lovy. Díky extra světelnému objektivu poskytuje vysoký světelný výkon. Rozsahem zvětšení se tento puškohled řadí mezi univerzální přístroje.

Puškohledy Beater II doznaly oproti předchozí verzi několik změn. Přepracovaný design puškohledů přispívá k jejich jednoduššímu ovládání v různých situacích. Nové uspořádání ovladače intenzity červeného bodu urychlí jeho nastavení na požadovaný výkon.