Dalekohled Fomei 10x52 FOREMAN + puškohled Fomei 3-12x50 FOREMAN G4

  • Výrobní číslo: 25333956
  • Výrobce: Fomei
Všechno zboží
Dalekohledy
Všechno zboží
Puškohledy
Výrobci
Skladová dostupnost
Prodejna Klatovy: 1 ks

16 990,00 Kč

Hlídat cenu

Připravili jsme pro vás zvýhodněnou sadu dalekohledu a puškohledu FOREMAN určenou pro myslivost a lovecké využití. V obou případech se jedná o výkoné lovecké přístroje, které můžete nyní získat za zvýhodněnou cenu.

Nová generace loveckých dalekohledů FOMEI FOREMAN PRO XLD je vyvinuta se zaměřením na maximální využití při pozorování za soumraku, za šera nebo v obtížných světelných podmínkách. Hlavní výhodou je vynikajicí ovladatelnost a světelný výkon optické soustavy.

Model Fomei 10x52 Foreman je díky vysoké hranové ostrosti a desetinásobnému zvětšení ideální pomůckou pro denní šoulání, ornitologii nebo náročné turisty. Je také vhodným pomocníkem pro obeznávání zvěře nebo pro vodní rekreaci.

Fomei 3-12x50 Foreman G4 je univerzálním puškohledem pro každodenní použití jak na čekané, tak díky své kompaktnosti i při šoulačce, kde k přesnému zamíření pomůže korekce paralaxy. Puškohled je vyráběn ve dvou variantách, můžete si tak vybrat ze dvou záměrných křížů. Tento model je osazen osnovou German #4 (G4). Puškohled je plněn suchým dusíkem a všechny členy optické soustavy jsou ošetřeny antireflexními vrstvami HTC.