Pistole CZ 83

Název:Pistole CZ 83
Cena bez DPH: 9579.83 Kč
Cena s DPH: 11400 Kč
Katalogové číslo: 103075
Záruka: 24 měsíců
Název:Pistole CZ 83
Kategorie:Krátké zbraně
Výrobce:Česká zbrojovka
Stav skladu:není skladem
Dodací termín:na dotaz (+420 777 047 510)
Pistole CZ 83
  • Pistole CZ 83

Podrobný popis


CZ 83
Pistole CZ 83 jsou kompaktní samonabíjecí celokovové zbraně s dynamickým závěrem a pevnou hlavní. Vyrábějí se s klasickou drážkovanou hlavní v rážích 7,65 mm Browning a 9 mm Browning Court a s polygonálním vývrtem hlavně v ráži 9 mm Makarov. Spoušťový mechanismus je dvojčinný (SA/DA). Pistole je vybavena oboustranným ovládáním pojistky, oboustrannou zádržkou zásobníku a jednostranným záchytem závěru. Po vystřelení posledního náboje zůstane závěr natažený.

Zásobník je dvouřadý s jednořadým vyústěním. Konstrukční řešení pistole umožňuje rychlé zahájení střelby i méně zkušeným střelcům. Pro příznivý poměr ráže a hmotnosti, vysokou spolehlivost a kompaktní rozměry usnadňující skryté nošení, se stala oblíbenou a vyhledávanou zbraní pro osobní obranu. Pistole je standardně dodávána s mířidly pro střelbu za snížené viditelnosti. Na zvláštní objednávku lze dodat mířidla s trvale luminujícími body na bázi tritia.

Charakteristické vlastnosti
Dvouřadý zásobník nábojů, univerzální tvar pro střelbu pravou i levou rukou, dobré držení v každé ruce, dobré výsledky při pudové střelbě (bez míření), nízký odpor spouště, dvojfunkční spoušťový mechanismus SA/DA, vysoká přesnost střelby, vysoká životnost, vysoká spolehlivost i při použití různých typů střel, po vystřílení posledního náboje zůstane závěr otevřený, mířidla jsou vybavena třemi luminiscenčními body pro míření za snížené viditelnosti.

Technické parametry

ráže 7,65 mm Browning / 9 mm Browning
kapacita zásobníku 15 / 12 / 12
celková delka 172 mm
délka hlavně 97 mm
celková výška 127 mm
celková šířka 36 mm
hmotnost 800 g
mířidla pevná
funkce spoušť. mechanismu SA/DA
rám ocel
střenky plastové
povrchová úprava lakováno černě
černěno leskle
saténově niklováno
bezpečnostní prvky manuální pojistka
odskok kohoutku

Zboží "Pistole CZ 83" nelze odesílat poštou, tudíž ho ani nemůžete objednat přes eshop. Přijďte si ho prosím vyzvednout k nám na prodejnu.

Nový příspěvek


Ochrana proti spamu. Jaký den je před nedělí?

sad_smile regular_smile thumbs_up kiss teeth_smile shades_smile broken_heart tounge_smile envelope embaressed_smile thumbs_down whatchutalkingabout_smile wink_smile devil_smile heart cake angel_smile confused_smile lightbulb omg_smile


Partneři: zbraně,střelivo,oděvy,lovecké potřeby