Pistole CZ 83

Česká zbrojovka
Není skladem - více informací +420 777 047 510 Hlídat produkt
Cena vč. DPH
11 400,00 Kč
9 421,49 Kč

Zboží Pistole CZ 83 nelze odesílat poštou, tudíž ho ani nemůžete objednat přes eshop. Přijďte si ho prosím vyzvednout k nám na prodejnu.

Katalogové číslo: 103075

Pistole CZ 83 - 1


CZ 83
Pistole CZ 83 jsou kompaktní samonabíjecí celokovové zbraně s dynamickým závěrem a pevnou hlavní. Vyrábějí se s klasickou drážkovanou hlavní v rážích 7,65 mm Browning a 9 mm Browning Court a s polygonálním vývrtem hlavně v ráži 9 mm Makarov. Spoušťový mechanismus je dvojčinný (SA/DA). Pistole je vybavena oboustranným ovládáním pojistky, oboustrannou zádržkou zásobníku a jednostranným záchytem závěru. Po vystřelení posledního náboje zůstane závěr natažený.

Zásobník je dvouřadý s jednořadým vyústěním. Konstrukční řešení pistole umožňuje rychlé zahájení střelby i méně zkušeným střelcům. Pro příznivý poměr ráže a hmotnosti, vysokou spolehlivost a kompaktní rozměry usnadňující skryté nošení, se stala oblíbenou a vyhledávanou zbraní pro osobní obranu. Pistole je standardně dodávána s mířidly pro střelbu za snížené viditelnosti. Na zvláštní objednávku lze dodat mířidla s trvale luminujícími body na bázi tritia.

Charakteristické vlastnosti
Dvouřadý zásobník nábojů, univerzální tvar pro střelbu pravou i levou rukou, dobré držení v každé ruce, dobré výsledky při pudové střelbě (bez míření), nízký odpor spouště, dvojfunkční spoušťový mechanismus SA/DA, vysoká přesnost střelby, vysoká životnost, vysoká spolehlivost i při použití různých typů střel, po vystřílení posledního náboje zůstane závěr otevřený, mířidla jsou vybavena třemi luminiscenčními body pro míření za snížené viditelnosti.

Technické parametry

ráže 7,65 mm Browning / 9 mm Browning
kapacita zásobníku 15 / 12 / 12
celková delka 172 mm
délka hlavně 97 mm
celková výška 127 mm
celková šířka 36 mm
hmotnost 800 g
mířidla pevná
funkce spoušť. mechanismu SA/DA
rám ocel
střenky plastové
povrchová úprava lakováno černě
černěno leskle
saténově niklováno
bezpečnostní prvky manuální pojistka
odskok kohoutku

Alternativy k produktu

Prolov pohoří

Chov, prodej a lov bažantů
a další zvěře

Více

Lovecké cesty

Organizace lovů
v České republice
a v zahraničí.

Více
UP © 2014 Prolov, s.r.o.      Vídeňská 126, 339 01 Klatovy      +420 777 047 510      info@lovecky-obchod.cz